Perfektní řešení na to jak získat zpět svou krásnou postavu! A zbavit se celulitidy

Jak vylepšíte svojí postavu za méně než 5 týdnů, aniž byste museli držet drastickou dietu nebo urputně cvičit?
(Tohle Vám bude fungovat i když jste nikdy předtím nic takového nedělali a nemáte žádné zkušenosti s formováním postavy)

Věděli jste, že 80 až 90 % dospělých žen trpí nějakou formou celulitidy, lehce i výrazně povolenou kůží na těle, nějakými těmi faldíky navíc? Že s tím většina nic nedělá, nebo své pokusy nikdy nedotáhnou k viditelným výsledkům? Nechají to být dokud jim to nepřinese zdravotní nebo společenské potíže a potom toho litují?

Vaším problémem může být také to:  že v dnešní době jsme všichni zahlceni spoustou podnětů a informací jak svou postavu vylepšit: všemožné diety, zázračné pilulky, přístroje, cviky na všechny možné partie, chirurgické zákroky, že už člověk nemá možnost se soustředit na to nejdůležitější a udělat ten správný první krok – správně a systematicky začít.

Nebo neuděláte nic, co má skutečně smysl a ve správném pořadí, nevylepšíte svůj vzhled, nedosáhnete svých cílů a přání a vaši známí a blízcí vám nebudou říkat jak vypadáte úžasně.

Naštěstí pro Vás, je tu řešení. Dovolte nám, bychom vás seznámili s funkčním systémem na zlepšení postavy. Řešení jak rychle nastartovat proces hubnutí nebo dosáhnout  vyrýsované postavy.

Jak to probíhá a co můžete očekávat.

Aktivně hubněte jeden měsíc s odborníky ze SKINMEDICS a celosvětově uznáváným přístrojem BTL UNISON – EMTONE , který je pouze jeden v Jižních Čechách. Za jeden měsíc zformujete svojí problematickou část těla (nohy, zadek, břicho)
Budete mít pocit omlazení, lehkosti, krásně vyhlazenou pokožku a budete vypadat skvěle.
Co se během ošetření děje?
Rozhýbe  se LYMFATICKÝ SYSTÉM – přístroj BTL Unison svým působením na vnitřní struktury pokožky dokáže rozproudit lymfu a začít rychleji odplavovat odpadní látky a tuky.
Aktivuje se štěpení tuků, mezibuněčný prostor se rozvolňuje a působení mechanické a tepelné energií silně útočí na tukové buňky ze kterých se vyplavuje přebytečný tuk.
Pokožka se zbavuje uložených toxinů. Tím že se zvýší lymfatický tok, podpoří se průtok krve a tukové buňky se zmenší,  z mezibuněčného prostoru se vyplavují  nahromaděné odpadní látky , se kůže krásně vypne a vyniknou přirozené kontury postavy.
Zpevněte tělo a kůži, speciální technologie umožňuje dokonalé vypnutí kůže, tím že posiluje remodeluje kolagenová vlákna, opravuje vlákna která jsou poškozená a zlepšuje ztrátu elasticity kůže.Kůže je pak krásná a hladká.
Výrazného zpevnění, zeštíhlení a vyhlazení ošetřované oblasti se dosáhne už během čtyř sezení. Výsledky jsou viditelné a měřitelné.

Co je BTL UNISON a jak funguje

V Jižních echách je najdete tento unikátní systém jen u nás ve Skinmedics.

Zeštíhluje, zpevňuje a modeluje postavu nejmodernější technologií s unikátní kombinací monopolární radiofrekvence a rázové vlny. Zlepšení pocítíte hned po prvním ošetření.
Přístroj BTL UNISON – EMTONE (obchodní název v USA) získal v USA  certifikaci FDA , která zaručuje jeho vysokou účinnost a bezpečnost. Americký časopis Women´s Health zařadil přístroj BTL UNISON EMTONE mezi 2 nejúčinnější neinvazivní přístroje na světě na redukci tuků a celulitidy.

 

Hlavní přínos ošetření s BTL UNISON

 • Zeštíhluje a formuje problematické partie – to jsou přesně ty oblasti, které se už jen těžko zlepší, nejdou „vycvičit ani vyhubnout, břísko stehna boky…
 • Zmenšuje a štěpí tukové buňky – technologie působení teploty a mechanické energie se tukové buňky zbavují svého obsahu nebo i sami zaniknou.
 • Výrazně odstraňuje celulitidu, celulitida dokáže potrápit i štíhlé postavy. Díky působení na vnitřní struktury pokožky a jejímu vypnutí se celulitida výrazně zlepšuje anebo úplně zmizí.
 • Vyhlazuje a zpevňuje kůži a remodeluje kolagen – remodelací a opravou kolagenových vlákem dochází nejen k zlepšení vzledu ale i dlouhodobému efektu těchto ošetření.
 • Detox – zlepšuje prokrvení a zvyšuje funkci lymfatického systému. Rozprouděním lymfy v pokožce se tělo lépe zbavuje uvolněného tuku, toxických látek ale i přebytečné vody, která se velmi často zadržuje ve tkáních a způsobuje větší objem těla.
 • Viditelné zlepšení ošetřených oblastí – zlepšení partií po ošetření je viditelné dá se změřit, ale hlavně navozuje skvělý pocit lehkosti a uvolnění.

Ošetření je příjemné a rychlé bez omezení vašich běžných denních činností. Kůže je po ošetření výrazně pevnější, je pružná a hladká. Ošetřená partie je mnohem pevnější a menší. Vlivem aktivace kolagenových vláken se ještě několik měsíců výsledek zlepšuje.

Jaké oblasti se ošetřují nejčastěji?
Nejčastěji UNISON používáme na zeštíhlení a odstranění celulitidy a tuku na břiše, stehnech, na zadečku a pažích. Průběh ošetření je příjemný, podobný masáži lávovými kameny. Dlouhodobý efekt ošetření zajistí už 4 sezení, nemusíte chodit 10-12 x jako u jiných metod.

Zajistěte si nejlepší cenu v akční podzimní nabídce. Pro nejlepší výsledek jsou optimální 4 ošetření.

 

Jak začít:  Vyberte si svou problémovou partii a objednejte se na bezplatnou konzultaci nebo se rovnou objednejte za nejlepší akční cenu. 

U NÁS TO FUNGUJE.

Objednejte se na bezplatnou konzultaci a dozvíte se více. Nebo se objednejte za vyhodnou akční cenu ještě dnes.

P.S. Tato skvělá cena není na stálo až skončí bude stát produkt o mnoho víc, tak si toto nenechte dnes ujít.

P.S. Pokud této nabídky nevyužijete teď ale až za týden, budete začínat až za týden, místo abyste tou dobou již byli o první centimetry štíhlejší.

 

CENÍK BTL UNISON   

 • 1 sezení Břicho……………………….. 3 600 Kč
 • 1 sezení Boky………………………….. 3 120 Kč
 • 1 sezení Paže…………………………..  3 120 Kč
 • 1 sezení Zadek………………………… 3 640 Kč
 • 1 sezení Celá stehna……………….  6 272 Kč
 • 1 sezení Přední strana stehen…. 3 600 Kč
 • 1 sezení Zadní strana stehen…… 3 600 Kč

RECENZE

VERONIKA KAŠÁKOVÁ

česká modelka a finalistka České Miss 2014

„Vyzkoušela jsem to jako první v Čechách, a navíc je to velmi příjemná hodinová terapie, která opravdu nebolí, je to spíš příjemná masáž a opravdu to funguje.

SPUSTIT VIDEO