LASEROVÁ REDUKCE AKNÉ

Příznivě ovlivňujeme přímou produkci mazových žláz a tím eliminujeme jejich zvětšení a zanícení.
Redukujeme bakterie, které zapřičiňují vznik zánětlivých procesů.
Výrazný efekt se projevuje i na zhrubělé a nerovné pokožce, kdy dochází k jejímu zjemnění a sjednocení.
Velice pěkně se vyhlazují následky po akné a zlepšuje se vzhled jizviček.
Stahuje a hloubkově čistí rozšířené póry a komedony.

Nejnovější technologie nám umožňují provádět ošetření extrémně rychle, komfortně a bez případných následných projevů výrazného zčervenání nebo podráždění.

Nejnovější technologie od firmy BTL zaručuje výrazné výsledky a bezbečnost při ošetření. Díky účinnému termoelektrickému chlazení safírového krystalu přístroje je ošetření komfortní a minimalizuje riziko tepelného poškození pokožky. Pleť je po ošetření jen krátkodobě začervenalá a ihned se můžete vrátit ke svým běžným denním činnostem. Po ošetření je nutné pleť 30 dní po aplikaci chránit přípravkem s UV filtr 30+. Nejlépe od REVIDERM

CENÍK REDUKCE AKNE

  • Obličej 1 sezení………………2500
  • Obličej a krk 1 sezení……2900
  • Dekolt 1 sezení ………………1800

Nejnovější technologie nám umožňují provádět ošetření extrémně rychle, komfortně.

Nejnovější technologie od firmy BTL zaručuje výrazné výsledky a bezbečnost při ošetření. Díky účinnému termoelektrickému chlazení safírového krystalu přístroje je ošetření komfortní a minimalizuje riziko tepelného poškození pokožky. Můžete vrátit ke svým běžným denním činnostem. Po ošetření je nutné pleť 30 dní po aplikaci chránit přípravkem s UV filtr 30+. Nejlépe od REVIDERM

 

Ke každému ošetření Akné LED terapie ZDARMA

BTL POSTLIGHT – LED světelná terapie, kterou u nás v centru používáme ZDARMA, po každém ošetření IPL na podporu fotomodulace (tj. regenerace, zklidnění a hojení pleti).

pokožku ošetříme ZDARMA POSTLIGHT – LED světelnou terapií. Monochromatické pulzní LED světlo pozitivně stimuluje produkci kolagenu v tkáni. Urychluje hojení pokožky a vyhlazuje vrásky. Ošetření je jednoduché, příjemné a velice rychlé. Tato vědecky ověřená metoda zrychlí vymizení zarudnutí a podpoří hojení pokožky po aplikaci IPL a laserů.