Brazilské laserové odstranění chloupků: a jak se připravit

(tam dole)

Ve Skinmedics provádíme laserové odstranění chloupků z obličeje, na nohou, v podpaží a všech dalších částech těla.  Ale je tu jedna oblast, u které by jste se mohli zastydět, pokud jste si ji ještě nikdy nenechali depilovat… Ano uhádli jste je to brazilská depilace.

Brazilské laserové odstranění chloupků. Rychle, bezbolestně, trvale. Jak to funguje?

Tato spíše intimní  procedura je ve skutečnosti jedna z našich nejžádanějších depilací mezi ženami i muži. A pokud se vám při pomyšlení na svojí  první brazilskou laserovou epilaci kroutí prsty na nohou, nebojte se!

Zde vám popíšeme  co máte udělat, abyste byli připraveni (dole) na rychlé, pohodlné a efektivní ošetření.


Brazilská depilace ve Skinmedics 

Brazilská depilace ve Skinmedics

Oholte se 12 hodin před svým ošetřením

Aby byla depilace účinná, nejméně dva týdny předem nepoužívejte depilační krémy a vyvarujte se jakémukoliv trhání chloupků voskem nebo strojkem.  Oholte oblast 12 hodin před depilací.

Ráno se osprchujte 

Při brazilské laserové depilaci je dobrá hygiena nutností. Rychlá sprcha ráno před ošetřením zajistí, že jste připraveni na ošetření. 

Vyvarujte se působení slunečního záření a opalování v soláriu

Pokud jste čestvě opálení, budete muset svůj termín přeplánovat. Proto se nejméně dva týdny před depilací vyhněte opalování na slunci a soláriu.  Pokud tedy půjdete na pláž, nebo do přírody,  ochraňujte pokožku před sluncem.  Udržíte tak vaši pokožku připravenou pro ošetření.

Používejte pohodlné oblečení

Pro první návštěvu doporučujeme volit sukni nebo volné kalhoty. Nechcete, aby těsné džíny dráždily ošetřenou oblast  – hlavně pokud ještě po ošetření plánujete další pochůzky!

Ptejte se a… buďte v pohodě!

Je důležité, abyste se u nás cítili pohodlně ve všech stádiích ošetření a abyste pochopili každý krok procesu. Doporučujeme položit nám jakékoli dotazy, které byste mohli mít během úvodní konzultace. Nemusíte se stydět ptát se i během ošetření, pokud vás cokoliv napadne! Jsme odborně, profesionálním a pečlivým způsobem vyškoleni ke správnému nastavení ošetření tak, aby vyhovovala vašim individuálním potřebám.

Brazilská depilace ženy - 3500,-

Kompletní depilace intimních partií včetně oblasti mezi hýžděmi.

Brazilská depilace muži - 4200,-

Kompletní depilace intimních partií včetně oblasti mezi hýžděmi.

Depilace třísel - 1800,-

Depilace partií bikin – třísel..

AKČNÍ BALÍČEK 2+1 - 7000,-

Zvýhodněný balíček brazilské depilace – 3 depilace za cenu dvou. Jedno ošetření jen za 2333.

RAdka Zikmundová

specialista na brazilskou depilaci

“S brazilskou depilací mám velké zkušenosti. Proto vám vřele doporučuji bezbolestnou laserovou depilaci.  Díky ní se rychle a účinně zbavíte nežádoucích chloupků bez nepříjemné vyrážky a zarůstání.” 

Brazilská depilace

Brazilské laserové odstranění chloupků: jak se připravit (tam dole)

Trvalá bezbolestná depilace nejnovějším IPL laserem.

Nejvýkonnější IPL na depilaci v Českých Budějovicích – SKINMEDICS