BTL EXILITE

PŘÍSTROJ NA ODSTRANĚNÍ CHLOUPKŮ, AKNÉ A OMLAZUJÍCÍ PROCEDUTY

Nejmodernější technologie IPL (intenzivní pulzní světlo) na odstanění chloupků, akné a omlazující procedury. Každá terapie je navíc podporovaná jedinečnou LED světelnou terapií pro podporu regenerace pokožky.

LASEROVÉ OMLAZENÍ, REDUKCE AKNÉ, ŽILEK,  PIGMENTACÍ A DEPILACE

NEJVÝKONĚJŠÍM IPL EXILITE II. GENERACE
+ FOTOMODULACE POSTLIGHT LED SVĚTELNÁ TERAPIE ZDARMA

IPL EXILITE II GENERACE je nejvýkonější IPL na českém trhu. Spolehlivě a trvale odstraňuje červené žilky, pigmentové skvrny, jizvy a chloupky. Vyhlazuje vrásky, omlazuje pleť, a léčí akné. Nejnovější BTL technologie zaručuje rovnoměrné rozložení energie, to minimalizuje riziko poškození pokožky a prohlubuje účinky terapie. Viditelné výsledky ihned po prvním ošetření.  Díky účinnému termoelektrické chlazení safírového krystalu necítíte téměř žádnou bolest. Vedlejší účinky jsou minimální a proto nedochází po terapii k žádnému omezení v běžném životě.

IPL světlo pochází z anglického „intense pulsed light“ a označuje přístroje pracující na principu světelného výboje. IPL přístroj exceluje při omlazení pleti, odstranění pigmentových anomálií, redukci akné nebo odstranění drobných červených rozřířených žilek. Výborný a velmi efektivní je i při trvalé depilaci.

Oproti ostatním IPL má EXILITE II. GENERACE

  • dvojitý systém filtrace, která odstraňuje nežádoucí infračervené světlo,
  • fotorecyklaci – rovnoměrná distribuce světla,pro dosažení nejlepších výsledků
  • aktivní chlazení krystalu až na -10 C
  • dokonalý systém obdélníkových pulzů – velká plocha krystalu pro rychlé a bezbolestné ošetření

Tyto technologie nám umožňují provádět ošetření extrémně rychle, bezbolestně a komfortně bez případných následných projevů zčervenání nebo podráždění. Výkon přístroje je opravdu silný a výsledky ošetření jsou hned viditelné.

Hlavní výhody EXILITE II.GENERACE

  • Rovnoměrně rozložená energie na komfortně velkém krystalu.
  • Fotorecyklace paprsku zaručuje vysoký výkon jako u laserů s vlastnostmi širokospektrého rozsahu IPL.
  • BTL POSTLIGHT – LED světelná terapie, kterou u nás v centru používáme ZDARMA, po každém ošetření IPL na podporu fotomodulace (tj. regenerace, zklidnění a hojení pleti). 
  • Metoda LED světelné terapie urychluje vymizení zarudnutí a podporuje hojení pokožky po aplikaci IPL a laserů. LED terapie se dá použít i samostatně pro svůj silný účinek na omlazení pokožky a vyhlazování vrásek. Monochromatické pulzní LED světlo pozitivně stimuluje produkci kolagenu v tkáni, urychluje hojení pokožky a vyhlazuje vrásky.
  • Ošetření je jednoduché, příjemné a velice rychlé.

 

EXELITE PROCEDURY

Rejuvenace – omlazení pleti 

Přístroj ovlivní obnovu buněk, zejména vazivové buňky (fibroblasty) a produkci kolagenu, elastinu a retikulinu, která se zvyšuje. Pokožka je potom výrazně pevnější a jemné vrásky se redukují. Redukuje i žilky, pigmentace a celkově sjednocuje pleť. Výsledek je okamžitý a velmi výrazný. Pro dosažení dlouhodobého výsledku je ideální aplikaci opakovat 4x po 14 dnech.
Ošetření je bezbolestné a rychlé, můžete se ihned zapojit do běžného denního programu. Jen doporučujeme 2 dny vynechat welness procedury a striktně používat kvalitní UV filtr 30+. 

Redukce rozšířených žilek

Exilis II dokáže redukovat menší žilky, hemangiomy, rozšířené žilky a kuperozu kdekoliv na těle od obličeje po dolní končetiny. Princip spočívá v navázání se IPL paprsku na červené krevní barvivo (hemoglobin) a za vzniku tepla způsobuje zánik nežádoucích cévek, které se následně vstřebají. Toto ošetření je velice rychlé,může být mírně bolestivé a pokožka může být po aplikaci v danné lokalitě krátkodobě začervenalá. Ale vlivem BTL postlight – LED světelné terapie, kterou poskytujeme zdarma pro nejlepší výsledky po ošetření, se pokožka rychle zklidní a rychle zregeneruje.

Redukce pigmentových skvrn

Pigmentové projevy, jejichž podstatou je nahromadění kožního pigmentu (melaninu) vlivem nejrůznějších faktorů ať už jsou to projevy stárnutí kůže, hormonální příčiny, nadmíra slunění, ale i určitý okruh kožních pigmentací vznikající i v mladším věku odbouráváme pomocí speciálního programu. Velikost a velmi intenzivní chlazení krystalu zaručuje vysoký komfort a bezbolestnost během ošetření, které je velmi rychlé. Před odstranění pigmntových lézí je v některých případech nezbytné vyšetření erudovaným kožním lékařem, který určí, která hyperpigmentace je přístrojem odstranitelná. U standardních hyperpigmentací lze ošetření udělat ihned po odborné konzultaci u nás v centru estetické péče.

Redukce AKNE

Působením IPL příznivě ovlivníme přímo produkci mazových žláz. Omezením činnosti se žlázky nezvětší a nedochází k jejich zanícení, k čemuž přispívá i redukce bakterií, které jsou rovněž po IPL minimalizóvány. Dobrý efekt se projevuje i na zhrubělé a nerovné pokožce a dokáží se velice pěkně vyhladit následky po akné a jizvičky. a léčí akné.