Jehličková mezoterapie – SkinNeedler

Nejmodernější technologie pro bezbolestnou mikrojehličkovou mezoterapii.

  • regeneruje pokožku
  • zpevňuje kontury
  • odstraňuje vrásky
  • odstraňuje pigmentové skvrny
  • odstraňuje následky po Akné

(R)EVOLUCE V MIKROJEHLIČKOVÁNÍ 

Mikrojehličkování od REVIDERM je dokonalé hloubkové omlazení pleti s dlouhodobým účinkem. Působí i na hluboké vrásky kolem očí a rtů. Zpevňuje kontury obličeje, stimuluje seberegenerační schopnosti pokožky, zlepšuje její pevnost i vzhled. Aktivuje tvorbu kolagenu a elastinu v pleti. Efekt je dlouhodobý už po provedení 4 sezení. (až 8 měsíců.)

Mikrojehličkování přístrojem REVIDERM SkinNeedler, spolu s originálními a patentovanými koncenráty REVIDERM, je bezbolestné, bezpečné a velmi efektivní ošetření.

CENÍK SKINNEEDLER

  • Jedno ošetření obličej a krk……3990

AKČNÍ BALÍČEK 2+2

4x microneedling za cenu dvou…15920………7980

Nabídka platí do konce května 2020

Jak u nás ošetření probíhá

Po důkladném odlíčení, aplikujeme enzymatický koncentrát a enzymatickou pastu. Tak se důkladně odstraní nečistoty a zbytky make-upu. To je velmi důležité před provedením jehličkování.  Při mikrojehličkování přístrojem REVIDERM – SkinNeedler používáme vždy novou sterilní jednorázovou hlavici s deseti speciálními mikrojehličkami. Ošetření je velmi rychlé a bezbolestné a to díky rychlosti vpichů (120 vpichů za sekundu), které jsou řízeny počítačem.
Metoda je velmi přesná, bezpečná a rychlá. Při jehličkování používáme pouze speciální originální a patentovaná aktivní séra REVIDERM.  Pro každého klienta jsou jednorázová a speciálně sterilně balená.  Tyto speciální koncentráty bez konzervanků, vyvinuté speciálně pro jehličkování, pronikají díky vzniklým mikrokanálkům hluboko do pokožky. Vyplňují ji a prohlubují následný výsledek ošetření podle druhu koncentrátu (Lifting contour, Purifying, Neuro sensitive).  Na závěr ošetření aplikujeme speciální silně zklidňující masku s mikrostříbrem a ochranný UV filtr 30. Po ošetření se můžete hned vrátit k běžným činnostem, pleť je cca 2 hodiny mírně začervenalá.

Po jehličkování se zvyšuje produkce kolagenu, elastinu a hyaluronu, nezbytných pro pružnost a pevnost pojivové tkáně. Výsledek je rychlý a ihned viditelný už po prvním ošetření. Maximálního efektu, který vydrží až 8 měsíců dosáhneme po 4 až 6 ošetřeních. Kúru je vhodné doplnit o speciální sadu na domácí péči Post Needling Kit, která prohlubuje regenerační a hojivé procesy. 

Jehličkování REVIDERM – SkinNeedling je jedno z nejúčinnějších ošetření proti stárnutí pleti, ochabnutí kontur a vráskám.

METODA JE BEZBOLESTNÁ, NEPOUŽÍVÁME ŽÁDNÉ ZNECITLIVUJÍCÍ PŘÍPRAVKY.

(R)evoluce v mikrojehličkování

V čem je jehličkování REVIDERM – SkinNeedler tak revoluční?

Ve srovnání s ostatními způsoby jehličkování je 

  • přesnější – mikrojehličky uspořádané v řadě zaručují přesné ovládání a lepší efekt ošetření. Velice přesné vedení umožňuje dokonale ošetřit zejména oční okolí
  • jemnější – nezpůsobuje roztržení nebo rýhy v tkáni a funguje prakticky bezbolestně  = dokonalý výsledek ošetření bez rekonvelescence
  • efektivnější – velice výkonný motor s výkonem 4,5 W a výběr frekvencí vpichů zaručuje rychlé a čisté vpichy bez poškození pokožky
  • bezpečnější – použitím jednorázových a sterilních jehel a patentovaných koncentrátů od stejné značky je zajištěna bezpečnost a kompaktibilita

Spolu s vysoce koncentrovanými originálními séry aktivních látek, se dále ještě více zvýrazňuje a prodlužuje výsledek mikrojehličkování.  Metoda je vhodná pro všechny typy pletí včetně citlivé.

OBJEDNÁVKA OŠETŘENÍ