Mikrojehličkování – intenzivní mezoterapie 

Nejmodernější technologie pro bezbolestnou mikrojehličkovou mezoterapii.

 • regeneruje pokožku
 • zpevňuje kontury
 • odstraňuje vrásky
 • odstraňuje pigmentové skvrny
 • odstraňuje následky po Akné

(R)EVOLUCE V MIKROJEHLIČKOVÁNÍ 

Mikrojehličkování od REVIDERM je dokonalé hloubkové omlazení pleti s dlouhodobým účinkem. Působí i na hluboké vrásky kolem očí a rtů. Zpevňuje kontury obličeje, stimuluje seberegenerační schopnosti pokožky, zlepšuje její pevnost i vzhled. Aktivuje tvorbu kolagenu a elastinu v pleti. Efekt je dlouhodobý už po provedení 4 sezení. (až několik měsíců)

Mikrojehličkování přístrojem SkinNeedler, spolu s originálními a patentovanými koncenráty vytváří účinný systém pro bezbolestné, bezpečné a velmi efektivní ošetření.

Jak u nás ošetření probíhá

Po důkladném odlíčení, aplikujeme enzymatický koncentrát a enzymatickou pastu. Tak se důkladně odstraní nečistoty a zbytky make-upu. To je velmi důležité před provedením jehličkování.  Při mikrojehličkování přístrojem REVIDERM – SkinNeedler používáme vždy novou sterilní jednorázovou hlavici s deseti speciálními mikrojehličkami. Ošetření je velmi rychlé a bezbolestné a to díky rychlosti vpichů (120 vpichů za sekundu), které jsou řízeny počítačem.
Metoda je velmi přesná, bezpečná a rychlá. Při jehličkování používáme pouze speciální originální a patentovaná aktivní séra REVIDERM.  Pro každého klienta jsou jednorázová a speciálně sterilně balená.  Tyto speciální koncentráty bez konzervantů, vyvinuté speciálně pro jehličkování, pronikají díky vzniklým mikrokanálkům hluboko do pokožky. Vyplňují ji a prohlubují následný výsledek ošetření podle druhu koncentrátu (Lifting contour, Purifying, Neuro sensitive).  Na závěr ošetření aplikujeme speciální silně zklidňující masku s mikrostříbrem a ochranný UV filtr 30. Po ošetření se můžete hned vrátit k běžným činnostem, pleť je cca 2 hodiny mírně začervenalá.

Po jehličkování se zvyšuje produkce kolagenu, elastinu a hyaluronu, nezbytných pro pružnost a pevnost pojivové tkáně. Výsledek je rychlý a ihned viditelný už po prvním ošetření. Maximálního efektu, který vydrží až několik měsíců dosáhneme po 4 až 6 ošetřeních. Kúru je vhodné doplnit o speciální sadu na domácí péči Post Needling Kit, která prohlubuje regenerační a hojivé procesy. 

Jehličkování REVIDERM – SkinNeedling je jedno z nejúčinnějších ošetření proti stárnutí pleti, ochabnutí kontur a vráskám.

METODA JE BEZBOLESTNÁ, NEPOUŽÍVÁME ŽÁDNÉ ZNECITLIVUJÍCÍ PŘÍPRAVKY.

S přibývajícím věkem organizmus produkuje stále méně kyseliny hyaluronové,  která je tělu vlastní a je vázaná v tkáních. Tento proces způsobuje úbytek vody v pokožce a vede k jejímu předčasnému stárnutí a vzniku vrásek. Díky používání speciálních peptidů a kyseliny hyaluronové v mezoterapii mikrojehličkováním,  je pokožka schopná udržet si mnohem více vlhkosti a stimulovat tvorbu nového kolagenu a elastinu. Pokožka je ošetření viditelně omlazená bez vrásek a krásně pevná.

Mikrojehličkování můžeme provádět individuálně podle potřeby klienta, ale výrazný účinek se dosáhne ve formě kúry 4 až 6-ti ošetření  v časovém odstupu 14 dnů. Efekt je viditelný  už po prvním ošetření, ale nejvýraznější je po třetím sezení. Dosažený výsledek se postupně a neustále zlepšuje a vydrží až 8 měsíců od posledního ošetření.

Po každém sezení je důležitá domácí péče po dobu 3 dnů.

 • ochrana před UVA UVB IR zářením nejlépe produktem Reviderm – Solar SkinShield SPF 30, nebo použitím Needling Kitu, sady speciálně po mikrojehličkování, která zabezpečí rychlou regeneraci, zklidnění pokožky i ochranu před UVA UVB IR zářením.

(R)evoluce v mikrojehličkování

V čem je jehličkování REVIDERM – SkinNeedler tak revoluční?

Ve srovnání s ostatními způsoby jehličkování je 

 • přesnější – mikrojehličky uspořádané v řadě zaručují přesné ovládání a lepší efekt ošetření. Velice přesné vedení umožňuje dokonale ošetřit zejména oční okolí
 • jemnější – nezpůsobuje roztržení nebo rýhy v tkáni a funguje prakticky bezbolestně  = dokonalý výsledek ošetření bez rekonvelescence
 • efektivnější – velice výkonný motor s výkonem 4,5 W a výběr frekvencí vpichů zaručuje rychlé a čisté vpichy bez poškození pokožky
 • bezpečnější – použitím jednorázových a sterilních jehel a patentovaných koncentrátů od stejné značky je zajištěna bezpečnost a kompaktibilita

Spolu s vysoce koncentrovanými originálními séry aktivních látek, se dále ještě více zvýrazňuje a prodlužuje výsledek mikrojehličkování.  Metoda je vhodná pro všechny typy pletí včetně citlivé.

CENÍK MIKROJEHLIČKOVÁNÍ

 • 1x ošetření obličej a krk……3990,- Kč

AKCE NA ZÁŘÍ A ŘÍJEN

3 x Mikrojehličkování  v hodnotě 11 970 Kč

1x Post Needling Kit domácí péče v hodnotě 2 365 Kč

BALÍČEK je v celkové hodnotě 14 335 Kč 

Kupte teď jen za 10 700 Kč   a  UŠETŘÍTE 3 635 Kč !


OBJEDNÁVKA OŠETŘENÍ

Jiří Kroupa

Specialista na mikroneedling

Nejste ještě rozhodnuti?
Máte další otázky?

Zavolejte nám na 799 522 320, napište na info@skinmedics.cz, nebo se objednejte se na bezplatnou konzultaci.