Péče po prodloužení a zahušťování řas

Péče po prodloužení řas je velmi jednoduchá a rychlá. Nejdůležitější je udržovat řasy po prodlužování a celé oční víčko čisté.  Většinou řasy stačí umýt vodou, nejlépe při sprchování, popřípadě odmastit čistící pěnou nebo gelem, které jsou vhodné na oční okolí. Nepoužívejte odličovače s obsahem oleje, většinou to jsou dvousložkové odličovače (mastnota narušuje lepidlo). Po omytí je nejlepší nechat řasy přirozeně uschnout anebo si můžete přebytečnou vodu opatrně odsát papírovým ubrouskem. Nepoužívejte vatové tamponky! mohly by se zachytit za spoje nalepených řas a řasu vytrhnou, navíc vlákna z tamponků pak zůstávají v řasách a nevypadá to dobře. Nakonec řasy pročešte kartáčkem na řasy, který u nás dostanete k první aplikaci zdarma.

Protože při prodlužování řas používáme urychlovač polymerizace lepidla, je lepidlorychle vyzrálé a řasy jsou tak voděodolné ihned po nalepení, proto se už nemusí řešit omezení kontaktu s vodou na prvních 24 hodin.

Doporučení

Obecně nedoporučuji používat žádnou řasenku na prodloužené řasy, ale pokud už řasenku použijete nesmí to být voděodolná řasenka (rozpouští lepidlo a řasy pak hůř  drží). Dále není vhodné si oči zbatečně příliš mnout nebo za řasy tahat, budou pak více padat.  Kosmetiku na ošetření očního okolí používejte opatrně a vyhněte se kontaktu krému a řas. Nesnažte se řasy sami odstranit, může dojít k poškození vlastních řas. U nás vám je bezpečně odstraníme. Objednejte se včas na další doplnění za 3 až 4 týdny, zajistíte si tak stále dokonalý vzhled vašich očí.

Jak vidíte péče o prodloužené řasy je jednoduchá a rychlá.  Proto je prodlužování řas tak oblíbené u klientek, které nechtějí každý trávit čas líčením očí, nebo mají problémy se snášenlivostí řasenek.

Pokud chce mít krásné řasy, které ani neucítíte můtete si rezervovat svůj termín v Českých Budějovicích  na tel. 799 522 321, nebo v Kaplici na 725 336 933, nebo v tomto formuláři:

[contact-form-7 id=”2238″ title=”Kontaktní formulář řasy”]

Další služby SKINMEDICS